دوره های آموزشی Flow-3D


 

آموزش گروهی و خصوصی Flow3D

تیم آموزشی سایت Flow3D.ir برای علاقه مندان به یادگیری نرم افزارFlow3D، دو نوع آموزش گروهی و خصوصی را، بسته به نیاز فراگیران در نظر گرفته است. هر دو نوع آموزش شامل دو بخش کلی 1- آموزشِ ساخت هندسه سالید (Solid) توسط نرم افزارهایی همچون SolidWorks و یا Autocad  و 2 آموزش نحوه انتقال هندسه به نرم افزار Flow3D، شبکه بندی، اعمال شرایط مرزی و اجرای برنامه و در نهایت نحوه خروجی گرفتن و تحلیل نتایج می­باشد. لازم به ذکر است که وجه تمایز کارگاه های سایت Flow3D با سایر کارگاه های مشابه، پروژه محور بودن آن می باشد. جزئیات بیشتر در مورد سرفصل آموزشی را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

 

1- تدریس گروهی

حداقل تعداد نفرات برای تشکیل کلاس های گروهی 8 نفر بوده و این کارگاه در دو روز و در دو هفته تشکیل خواهد شد. در روز اول (4 ساعت) از کارگاه توضیحات مربوط به نرم افزارِ ساخت هندسه داده خواهد شد و در روز دوم (4 ساعت) که با یک هفته فاصله از روز اول برگزار می گردد توضیحات مربوط به نرم افزار Flow3D داده خواهد شد. لازم به ذکر است که علت برگزاری کارگاه در دو روز، ایجاد فرصتِ تمرین و یادگیری نرم افزار SolidWorks می باشد. هزینه شرکت در کارگاه های عمومی 300/000 هزار تومان برای هر نفر می باشد. علاقمندان به شرکت در کارگاه های گروهی می توانند فرم مربوط  به شرکت در کارگاه های گروهی را از این قسمت پر نمایند و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

2- تدریس خصوصی

این کارگاه ها به صورت تک نفره و طی یک روز و در حدود 5 ساعت برگزار می گردد. توضیحات مربوط به تدریس خصوصی مشابه کارگاه های گروهی می باشد. حسن این روش این است که در صورت تمایل و اقتضای وقت، امکان ساخت و انجام مراحل شبیه سازی مطابق موضوع مورد علاقه دانشجو وجود دارد. هزینه تدریس به صورت خصوصی برای 5 ساعت برابر با 350/000 هزار تومان می باشد. علاقمندان به شرکت در کارگاه خصوصی می توانند فرم مربوط  به شرکت در کارگاه خصوصی را از این قسمت پر نمایند و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.