دانلود نرم افزار Flow3d 11.2

دانلود نرم افزار Flow3d 11.2(نسخه ویندوز و لینوکس 64 بیت)

شرکت Flow-Science نسخه جدیدی از نرم افزار Flow-3D 11 را رونمایی نمود. مهمترین قابلیت های اضافه شده در این نسخه عبارتند از: 1- توسعه مدل ذرات، 2- اضافه شدن مدل دینامیک Droplet و 3-امکان ساخت هندسه تعاملی. از دیگر تغییرات داده شده در این نسخه می توان به بهبود در عملکرد نرم افزار پس پردازنده FlowSight اشاره نمود.

ادامه مطلب...

پاورپوینت کنفرانس های Flow3D)Flow-3D) -سری دوم

 پاورپوینت کنفرانس های        سری دوم-(Flow-3D)Flow3D-

همانطور که در مطلب قبلی گفته شده بود فایل هایی از ارائه مقالات کنفرانسی کاربران نرم افزار Flow3d که در کشورهای مختلف برگزار میگردد به مرور در سایت قرار خواهد گرفت. در بخش قبلی یک نمونه از این فایل ها برای دانلود بر روی سایت قرار گرفت.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار Flow3d 11- نرم افزار Flow-3d 11

دانلود نرم افزار Flow3d 11 - نرم افزار Flow-3d 11

نرم افزار Flow3d 11 در نظر دارد تا با افزایش سهولت از طریق برپایی سریعتر مدل، جلوگیری از خطاهای رایج، تشخیص و ورود اطلاعات گم شده و در نهایت گزارش پارامترهای تاثیرگذار از طریق پس پردازنده ی قویتر، مهندسان را تواناتر نماید. از امکانات اضافه شده در این ورژن می توان به اضافه شدن نرم افزار پس پردازنده FlowSight اشاره نمود.

ادامه مطلب...

آموزش ویدئویی و تصویری نرم افزار Flow 3D

  آموزش ویدئویی نرم افزار Flow 3D

در راستای ادامه خدمات سایت آموزشی Flow3d.ir، آموزش ویدئویی این نرم افزار تهیه شده است. در این آموزش ابتدا ساخت هندسه سازه هیدرولیکی در نرم افزار سالیدورکس توضیح داده شده است و سپس در بخش دوم آموزش مربوط به شبیه سازی جریان در داخل نرم افزار Flow-3D گفته خواهد شد. 

ادامه مطلب...

پاورپوینت کنفرانس های Flow3D)Flow-3D)

 پاورپوینت کنفرانس های (Flow3D)Flow-3D

همانطور که میدانید همه ساله کنفرانس کاربران نرم افزار Flow3d  و یا Flow-3D در کشورهای مختلف برگزار میگردد و کاربران این نرم افزار از سرتاسر جهان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از کار با Flow3d گردهم جمع می شوند.

ادامه مطلب...